LUBIĘ SCRATCHA

Nasza szkoła przystąpiła do programu "Mistrzowie kodowania". Głównym celem programu jest nauka programowania najmłodszych w programie Scratch. Nasi uczniowie uczestniczą w zajęciach w czwartki o godzinie 15:00 .

logotyp MKZapoznają się z możliwościami aplikacji (tworzenie skryptów, których efektem są animacje, proste gry, animowane kartki z życzeniami). Uczniowie chętnie biorą udział zajęciach, które rozwijają ich kreatywność i zdolność logicznego myślenia. Warsztaty prowadzone są przez p. A. Florczyka i p. M. Kozikowską. Obejmą one osiem modułów po dwie gdziny lekcyjne każdy.
  Materiały na temat programu MISTRZOWIE KODOWANIA

w szkole

synergia on 

 


Edukacja inspiracja logo


szkolazklasa 20 300x146


 ZP baner 200x200px


se

 


 szk20


logo MK

 


kompetencja na 6

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.