Otrzymaliśmy granty!

        Szkoła Podstawowa nr 1 może poszczycić się wieloma sukcesami  swoich podopiecznych na różnych polach. Nasi nauczyciele również działają aktywnie. 8 grudnia decyzją Komisji Ekspertów, zatwierdzoną przez Zarząd Fundacji EFC („Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego) granty otrzymało 35 nauczycieli i nauczycielek z całej Polski, w tym dwie nauczycielki z naszej szkoły- pani Iwona Mierzejewska, nauczycielka nauczania zintegrowanego oraz Edyta Kulczewska, polonistka. Otrzymały dwa granty o łącznej wartości  5000 złotych w ogólnopolskim programie Edukacja Inspiracja za następujące projekty:

  1. "Forum uwalniaczy książek w SP 1 w Piszu" (Edyta Kulczewska)
  2. "Klub pogromców nudy" (Iwona Mierzejewska)

Doceniono pomysłowość i projektowy charakter. Istotnym kryterium było również to, czy w planowanych projektach jest przestrzeń na włączanie w działania uczniów, pracę zespołową, samodzielność dzieci i młodzieży. Projekty nagrodzono, gdyż odpowiadały na potrzeby szkolnej i lokalnej społeczności.

Po feriach uczniowie rozpoczną działania projektowe, które będą trwały do końca maja. Relację z kolejnych etapów będziemy zamieszczać na bieżąco.

 

Link do strony: https://www.efc.edu.pl/pl/aktualnosci/granty_przyznane

w szkole

synergia on 

 


Edukacja inspiracja logo


szkolazklasa 20 300x146


 ZP baner 200x200px


se

 


 szk20


logo MK

 


kompetencja na 6

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.