Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Matematyczny"
Miło nam poinformować, że ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Orzeł Matematyczny. Uczniowie naszej Szkoły okazali się nieprzeciętnie zdolni zdobywając tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu - spośród 34 w całym kraju oraz wyróżnienie.
           14 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny” dla szkół podstawowych. Konkurs przeprowadzony został w pięciu kategoriach wiekowych: klasa 1, klasa 2, klasa 3-4 i klasa 5-6 oraz klasa 7. Wzięło w nim udział 122 uczniów z klas 1-7. Celem konkursu jest rozwijanie i pogłębianie zainteresowań oraz uzdolnień matematycznych, jak również sprawdzenie swoich umiejętności w nietypowych zadaniach. Uczniowie w ciągu godziny mieli do rozwiązania 21 zadań o różnym stopniu trudności 
Jesteśmy dumni, że Gabriela Kozioł uczennica klasy 4c otrzymała tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu a Patryk Murach  uczeń klasy 6c wyróżnienie! Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uznania. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 
Szkolnymi Koordynatorami Konkursu były p. Edyta Jamroga, p. Barbara Rutkowska, p. Iwona Zadroga, p. Urszula Czerwińska, p. Ewa Iłowiecka, p. Marta Markowska, 
p. Beata Koszewska, p. Danuta Grądzka, p. Anna Sęk, p. Izabela Bednarczyk oraz 
p. Grażyna Poreda
 

w szkole

synergia on 

 


Edukacja inspiracja logo


szkolazklasa 20 300x146


 ZP baner 200x200px


se

 


 szk20


logo MK

 


kompetencja na 6

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.