Filtr
 • Szkolny Konkurs Ortograficzny

   

              24 kwietnia 2018 r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny, w którym wzięli udział uczniowie klas IV – VII. Komisja wyłoniła najlepszych, którzy zdobyli tytuł Mistrza Ortografii (I miejsca na poszczególnych poziomach) oraz przyznała II i III miejsca, a w klasach VI i VII dodatkowo wyróżnienia.

   

  Wyniki konkursu

   

  w klasach czwartych:

  I miejsce – Gabriela Kozioł 4c

  II miejsce – Mateusz Januszko 4b i Oliwier Adamiec 4d

  III miejsce – Nela Szczepanek 4b

  w klasach piątych:

  I miejsce – Zofia Gacka 5d

  II miejsce – Oliwia Szymanowska 5a

  III miejsce – Alicja Czartoryjska 5d

  w klasach szóstych:

  I miejsce – Oskar Kosakowski 6a

  II miejsce – Hubert Staszewski 6a

  III miejsce – Patryk Murach 6c

  wyróżnienie – Marta Klimek 6a

  w klasach siódmych:

  I miejsce – Aleksandra Ciborowska 7a

  II miejsce – Vanessa Bancala 7a

  III miejsce – Laura Poźniak 7d

  wyróżnienie – Amelia Olszewska 7c

                                                                                                            

  Laureaci klas VI i VII reprezentowali naszą szkołę na Gminnym Konkursie Ortograficznym w Liskach. W kategorii klas VI Marta Klimek z VI a zajęła II miejsce.

                                                                                                        :

                                                                                                

                                                                                                

 • Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Matematyczny"
  Miło nam poinformować, że ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Orzeł Matematyczny. Uczniowie naszej Szkoły okazali się nieprzeciętnie zdolni zdobywając tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu - spośród 34 w całym kraju oraz wyróżnienie.
 • Nareszczcie długo wyczekiwane wakacje.

        23 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17. Wyrózniono ucznennice i uczniów, którzy osiągneli wysokie wyniki w nauce i sporcie. Towarzyszyło temu wiele uśmiechów i radości. Pożegnano nasze koleżanki z zerówek i w tym momencie nie obyło się bez wzruszeń.

 • FESTYN SPORTOWO –REKREACYJNY

  „KTO ĆWICZY CAŁE ŻYCIE TEN SIĘ CZUJE ZNAKOMICIE”

  01.06.2016r  w  Szkole Podstawowej nr 1 w Piszu,  odbył się Dzień Sportu. Po prezentacji osiągnięć sportowych od godziny 9.00 uczniowie przystąpili do pokonywania 10 zadań sprawnościowych. Największą zaletą festynu było to, że bez względu na wiek i umiejętności sportowe, każde dziecko mogło w niej uczestniczyć. Wszyscy uczniowie udowodnili, że wspaniale dają sobie radę z każdym zadaniem.

 • W mijającym roku szkolnym nasi uczniowie sięgnęli po zaszczytne tytuły laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych.

   

  Laureatką Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki

  została Aleksandra Skowrońska z kl. VI b.

 • W maju odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Uczniowie klas IV – VI walczyli o tytuł Mistrza Ortografii.

   

  Oto najlepsi w klasach IV:

  I miejsce – Zofia Gacka kl. IV d

  II miejsce – Aleksandra Nikiel kl. IV d

  III miejsce – Julia Jasińska kl. IV d

 • Konkurs Matemtyczny Kangur 2017

              W czwartek 08.06.2017 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród konkursu matematycznego „Kangur”. Program gali został wzbogacony o występ artystyczny, który zachwycił publiczność: zatańczyła grupa 0 „Promyczki” oraz zaśpiewały Maja Bałdyga i Amelia Szyszkowska. Cieszymy się, że ponownie najwięcej wyróżnionych uczniów było z naszej szkoły.

 • Wielki finał Szkoły z klasą 2.0

              3 czerwca 2017 roku w Warszawie odbył się VII Ogólnopolski Festiwal szkoły z klasą 2.0. Szkoła Podstawowa nr 1 znalazła się w zaszczytnym gronie 18 szkół z całej Polski, które zostały zaproszone na to wydarzenie. Naszą społeczność reprezentowali: Pani Iwona Mierzejewska, nauczyciel nauczania początkowego, Joanna Zarzecka,  rodzic, autorka wizualizacji sali nr 17, Norbert Michałowski z klasy II b, Gabriela Łukasik i Kacper Rodziewicz, uczniowie klasy Vb.

 • Spotkaniepropagujące czytanie w ramach „Tygodnia Czytania”

         07 czerwca 2016 r. w Szkole Podstawowej nr ! w Piszu odbyła się impreza propagująca czytanie z okazji Tygodnia Czytania w ramach kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom przygotowana dla uczniów klas pierwszych. Na spotkanie zaproszony został pan Ireneusz Kownacki, który jest krewnym pisarki Marii Kownackiej – autorki wielu książek dla dzieci i młodzieży np.:„Plastusiowy pamiętnik”, „Kajtkowe przygody”.

 • Rajd rowerowy Pisz - Szast

        To już kolejny raz przy pięknej pogodzie i jeszcze piękniejszych okolicznościach przyrody przebyliśmy na rowerach 16 km. Frekwencja i humory dopisały. Jedni bardziej, drudzy mniej zmęczeni dotarli do celu. Nad rzeką spotaliśmy bardzo sympatycznych Czechów, którzy podróżuja po Polsce róznymi środkami lokomocji od 28 kwietnia. Fotorelacja mówi sama za siebie.

 • 1 czerwca w naszej szkole

  „KTO ĆWICZY CAŁE ŻYCIE TEN SIĘ CZUJE ZNAKOMICIE”

  01.06.2016 r. nie był zwyczajnym dniem w Szkole Podstawowej nr 1. Zgodnie z tradycją w Dniu Dziecka odbył się Szkolny Dzień Sportu. Był to również dobry moment, aby podsumować wyniki sportowe uczniów naszej szkoły. Od wielu lat jesteśmy na czołowym miejscu w województwie we współzawodnictwie sportowym a w roku 2014/2015 na miejscu pierwszym.

 • Kto ćwiczy całe zycie ten czuje się znakomicie

  1 czerwca w naszej szkole odbył się festyn sportowy, którego przewodnim hasłem było"W szkole pod patronem Mikołaja Kopernika sport i zdrowie rozkwita". Jak widać na zamieszczonych fotografiach uczestnicy i pogoda dopisali. Wszyscy doskonale sie bawili i  w przerwach pomiędzy konkurencjami, których było 20, zajadali sie pysznymi przekąskami.

 • WITAJCIE WAKACJE

  27 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 w naszej szkole.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.