Szkolny Konkurs Ortograficzny

24 kwietnia 2018 r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny, w którym wzięli udział uczniowie klas IV – VII. Komisja wyłoniła najlepszych, którzy zdobyli tytuł Mistrza Ortografii (I miejsca na poszczególnych poziomach) oraz przyznała II i III miejsca, a w klasach VI i VII dodatkowo wyróżnienia.

Wyniki konkursu

w klasach czwartych:

I miejsce – Gabriela Kozioł 4c

II miejsce – Mateusz Januszko 4b i Oliwier Adamiec 4d

III miejsce – Nela Szczepanek 4b

w klasach piątych:

I miejsce – Zofia Gacka 5d

II miejsce – Oliwia Szymanowska 5a

III miejsce – Alicja Czartoryjska 5d

w klasach szóstych:

I miejsce – Oskar Kosakowski 6a

II miejsce – Hubert Staszewski 6a

III miejsce – Patryk Murach 6c

wyróżnienie – Marta Klimek 6a

w klasach siódmych:

I miejsce – Aleksandra Ciborowska 7a

II miejsce – Vanessa Bancala 7a

III miejsce – Laura Poźniak 7d

wyróżnienie – Amelia Olszewska 7c

Laureaci klas VI i VII reprezentowali naszą szkołę na Gminnym Konkursie Ortograficznym w Liskach. W kategorii klas VI Marta Klimek z VI a zajęła II miejsce.

: