Szkolna akcja charytatywna na rzecz

bezdomnych zwierząt

ze schroniska Dworakowscy w Radysach

 

W dniach 21.11. 2017r. - 8.01.2018 r. uczniowie z klas 3 b i 3 e Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu, pod opieką p. Iwony Mierzejewskiej i p. Marty Markowskiej, zorganizowali i przeprowadzili szkolną akcję charytatywną na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Radysach pod hasłem „Bądź Mikołajem dla zwierząt!”.

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz udowodnili, że są wrażliwi na potrzeby naszych czworonożnych przyjaciół i nie jest im obcy los bezdomnych zwierząt. Dzięki ich ofiarności zebrano 115 kg karmy, 35 koców i 5 misek. Wszystko przekazano pracownikom schroniska Dworakowscy w Radysach koło Białej Piskiej.

 

Serdecznie dziękujemy za aktywny udział! 

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.