Czytamy i odkrywamy ulubione książki naszych nauczycieli

W tym roku szkolnym bierzemy udział w realizacji projektu edukacyjnego pt.: "Czytamy i odkrywamy ulubione książki naszych nauczycieli" we współpracy z CEO. W ramach tego projektu przeprowadziłysmy wywiady z nauczycielami naszej szkoły, po to, aby dowiedzieć się jakie były ich ulubione książki z dzieciństwa i lat szkolnych. Ułożyłyśmy alfabetyczną listę ulubionych książek nauczycieli.Aby przybliżyć dzieciom te książki zorganizowałyśmy w bibliotece kącik głośnego czytania, gdzie czytamy młodszym uczniom książki na długiej przerwie lekcyjnej.Zrobiłyśmy też prezentację multimedialną najbardziej znanego i lubianego autora wierszy dla dzieci - Juliana Tuwima. Ogłosiłyśmy konkurs plastyczny dla klas 1-3 pt.;"Moja ulubiona książka".

Luiza A.

 

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.