Sejm Polski dnia 5 grudnia 2014 roku ogłosił rok 2015 Rokiem Św. Papieża Jana Pawła II.  W związku z tym faktem przygotowano akademię w szkole i występy w Kościele Św. Józefa w Piszu. Wolontariusze i inni uczniowie wybrani przez opiekuna, panią Jolantę Roszczypałę przygotowywali się do występów.

Oprawą muzyczną zajęła się pani Alina Skrodzka we współpracy z opiekunem i panią Dorotą Stasik. Wszystkie grupy uczniów wraz z przedszkolakami wzięły udział w oglądaniu przedstawienia. Mogli aktywnie uczestniczyć przez włączanie się do śpiewów i gimnastykę. Wszyscy mogliśmy jeszcze raz przeżywać duchową obecność wielkiego Polaka - Św. Jana Pawła II. Pokazaliśmy cztery występy 15 maja bieżącego roku i 17 maja odbył się występ w parafii Św. Józefa w Piszu. Dziękujemy wszystkim artystom, rodzicom i gościom. Mogliśmy razem upamiętnić obchody Roku Św. Jana Pawła II.

Jolanta Roszczypała

 

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.