INDYWIDUALNO - DRUŻYNOWE

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO SZS

W RINGO DZIEWCZĄT

      22 lutego 2019 r. pięcioosobowa drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu wzięła udział w Indywidualno - Drużynowych Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Ringo Dziewcząt i Chłopców. Zawody odbyły się w hali MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim. 

Czytaj więcej...

Ferie na sportowo - "Życie jest piękne"

Dziewczęta z IV, V, VI klasy sportowej podczas ferii podnosiły swoją sprawność pokonując tory przeszkód, doskonaliły technikę: odbić piłki siatkowej, rzutów kółkiem ringo, piłką w grze w dwa ognie. Nie zabrakło ćwiczeń gimnastycznych. 31 stycznia dziewczęta uczestniczyły w kuligu otrzymały go w prezencie od Pana Zdzisława Śliwki właściciela "Józantynki" - światowej sławy akrobaty.

Czytaj więcej...

Powiatowe Zawody w Lekkiej Atletyce

„Lekkoatletyka Królową Sportu”

 

Dnia 26 września 2018 r. na stadionie lekkoatletycznym przy I Liceum Ogólnokształcącym w Piszu odbyły się Powiatowe Zawody w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych „Lekkoatletyka Królową Sportu” kl. 4 – 6. Przy sprzyjającej aurze około 200 zawodników przystąpiło do rywalizacji ze sobą w siedmiu konkurencjach.

Czytaj więcej...

XXV WARMIŃSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE DROSZEWO 

 

22 września odbyły się 25 Warmińskie Biegi Przełajowe Droszewo 2018. Do rywalizacji na trasach stanęło prawie pół tysiąca młodych biegaczy szkół podstawowych   i gimnazjalnych województwa. Każdy walczył w swojej kategorii wiekowej o jak najlepszy wynik.

Kategoria dz. 2008 i mł

  1. Amelia Jaszczur
  2. Aleksandra Skrodzka
  3. Maja Nosekl

Czytaj więcej...

POWIATOWE ZAWODY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

6.10.2018r. Ruciane Nida

W biegach wzięła udział drużyna dziewcząt i drużyna chłopców. Obie drużyny zdobyły I miejsce i awans do Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbędą się 26.10.2018r. na Polach Grunwaldu

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych

 

           13 czerwca 2018 roku w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Zawodnicy rywalizowali w wielu konkurencjach lekkoatletycznych: 60 m, 300 m, 600 m, 1000 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, skok wzwyż.

W imprezie uczestniczyło 9 uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu.

Najbardziej utytułowanym zawodnikiem naszej reprezentacji okazał się Oskar Kosakowski bowiem zdobył dwa medale: złoty w biegu na 300m (42,92 s) i srebrny w rzucie piłeczką palantową (63 m).

Czytaj więcej...

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 SP 1 w Piszu. All Rights Reserved.